Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zielonce Sp. z o.o.

eBOK

eBOK

Wychodząc naprzeciwko naszym klientom postanowiliśmy uruchomić Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. Każdy z odbiorców usług Spółki może zarejestrować się w eBOK i uzyskać dostęp do osobistego konta klienta.

System ten działa przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Platforma eBOK jest bezpłatna, bezpieczna oraz zapewnia łatwy i sprawny kontakt z Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Zielonce Sp. z o.o.. 

Dzięki nowej usłudze, bez wychodzenia z domu, przez Internet można sprawdzić swoje rachunki za wodę i ścieki oraz odczyty wodomierzy. Dzięki temu nie trzeba już osobiście odwiedzać Spółki aby uzyskać informację o swoim koncie. Wystarczy zalogować się przez Internet.

Jak założyć konto w eBOK?
1.  Wejdź na stronę internetową : https://ebok.pwikzielonka.com.pl
2. Kliknij przycisk „Zarejestruj się”.
3. Podaj w formularzu zgłoszeniowym: identyfikator (numer nabywcy z faktury), imię i nazwisko, adres e-mail, nr telefonu.
4. Zapoznaj się z treścią Regulaminu i zaznacz okienko akceptacji.
5. Przepisz kod z obrazka i kliknij wyślij.
6. Konto zostanie aktywowane w ciągu 24 godzin.

Korzystanie z eBOK nie zwalnia jednak klientów z obowiązku udostępniania osobom reprezentującym Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zielonce Sp. z o.o., po okazaniu legitymacji służbowej, wstępu na teren nieruchomości lub obiektu budowlanego w celu kontroli urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zielonce Sp. z o.o.

ul. Inżynierska 1 A
05-220 Zielonka
powiat wołomiński
woj. mazowieckie

Kontakt

Godziny pracy

poniedziałek – czwartek:
8.00 – 16.00


piątek:
7.00 – 15.00