Konkurs „Jak oszczędzam wodę?” rozstrzygnięty!

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zielonce Sp. z o.o. dziękuje wszystkim młodym artystom, którzy przygotowali prace na konkurs plastyczny pn.: „Jak oszczędzam wodę?”

Konkurs skierowany był do uczniów przedszkoli i szkół podstawowych z terenu Zielonki. Tematem prac było pokazanie, w jaki sposób można oszczędzać wodę. Wpłynęło wiele prac malowanych kredkami, farbami, wyklejanych a nawet prace przestrzenne.

Wszystkie prace charakteryzowały się pomysłowością i w wyczerpujący sposób pokazały, że wśród uczestników konkursu odpowiedź na pytanie: „Jak oszczędzam wodę?” jest doskonale znana. Jury konkursu postanowiło przyznać następujące nagrody:

Kategoria „Dzieci w wieku przedszkolnym”:

I miejsce – Zuzia Kucharska, 4 lata

II miejsce – Michał Macieja, 5 lat

III miejsce – Adela Mizerska, 6 lat

Kategoria „Dzieci w klasach 1-3”:

I miejsce – Igor Remboch, 9 lat

II miejsce – Marcel Ferra, 8 lat

III miejsce – Jagoda Machowicz, 8 lat

Kategoria „Dzieci w klasach 4-8”:

I miejsce – Alicja Kicman, 10 lat

II miejsce – Sylwia Nita, 12 lat

Wszystkie prace zostały wyróżnione, uczestnicy otrzymają książki i gadżety PWiK Zielonka Sp. z o.o.

Dodatkowo wyróżniliśmy prace:

Aleksandra Anikieja, 7 lat

Ignacego Kowalskiego, 4 lata

Natalii Sałańskiej, 8 lat

Zapraszamy laureatów na uroczyste wręczenie nagród w poniedziałek 29 kwietnia na godzinę 17:00 do siedziby Przedsiębiorstwa przy ul. Inżynierskiej 1A. Pozostałe osoby, które złożyły swoje prace zapraszamy po gadżety z logiem PWiK. Prezenty będą czekały w sekretariacie PWiK w godzinach pracy Przedsiębiorstwa, od poniedziałku 29 kwietnia do piątku 24 maja.